Připravované

Vzpomínka na Jiřího Herzána - Logana

V pátek 18. června si připomeneme významné výročí narození bratra Jiřího Herzána - Logana, který stál společně se svojí ženou Zdenou u obnovy sokolského táboření v třebíčském Sokole v sedmdesátých letech minulého století. Kromě činnosti v mateřské jednotě se počátku devadesátých let zasloužil také o obnovení Komise pobytu v přírodě v rámci České obce sokolské.
Pro nás, kteří jsme prožili tábory pod Javořicí v Zemi zaslíbené, bude navždy zapsán v našich srdcích jako vedoucí, od kterého jsme se měli možnost hodně naučit. Děkujeme

2020.11.01. - Toulky Třebíčí a jejím okolím

Již od půlky října se nemůžeme potkávat v tělocvičnách ani si společně zasportovat na hřišti. Proto jsme pro všechny naše příznivce připravili poznávací soutěž. Každý týden v neděli zveřejníme jedno zajímavé místo, které můžete navštívit v rámci rodinných kolektivů. Hrát s námi může kdokoliv. Pokud budete chtít soutěžit, pro splnění úkolu budete potřebovat chytrý telefon s nainstalovanou aplikací ČTEČKA QR KÓDŮ.

Závod nejen na kolech 2020

V sobotu 19. 9. 2020 pořádá Sokol Třebíč Závody nejen na kolech, které se budou konat od 14:00 hod. na Sokolském stadionu.

Dětský karneval

TJ SOKOL Třebíč vás zve na JARNÍ DĚTSKÝ KARNEVAL,

Připravované akce

Plán akcí najdete pod odkazem TERMÍNOVKA - zde.

Netradičně památkami UNESCO

Zveme vás na netradiční putování třebíčskými stínadly. Vyzkoušejte si jak dobře znáte zákoutí a uličky židovské čtvrti. Podaří se vám vyluštit tajenka, kterou jsme pro vás připravili. Vydejte se po stopách malé etapové hry ve městě, kterou jsme pořádali v roce 2005.

Příběhy psané do kamene II

V roce 2002 jsme vás pozvali k putování za osmi kameny našeho kraje poprvé. Podobná putování jsme vám nabídli i v roce 2008 ve druhém pokračování.  Soutěž sice skončila, ale to vám však nemusí bánit za kameny vyrazit jen tak pro radost.