CO NABÍZÍME K PRONÁJMU?

Jurenkova osada u Studence

Nabízíme k pronájmu Jurenkovu osadu u Studence v blízkosti rybníku Hranečník.

Vhodné pro školní akce, dětské organizace, sportovní kluby, organizované skupiny. Provoz od 1. 4. do 31. 10. Ubytování v chatě cca 36 lůžek. Jídelna, kompletně vybavená kuchyň s pitnou vodou. Přírodní volejbalové hřiště, zatravněná rovná louka, rybník s příjemným přístupem ke koupání. Velké ohniště s posezením, venkovní lavice a stoly. Společná sprcha - koupelnová kamna na dřevo. Suché WC. Parkoviště u areálu osady.

Nádraží ČD 25 min. chůze, zastávka ČSAD 30 min. chůze, pekárna 4 km, hospoda 2 km a restaurace 3 km.

Podrobnější informace na tel. čísle: +420 602 556 002.

Dle objednaných služeb.

Turistické cíle:

Pyšel, Ocmanice, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Dalešická přehrada, Budišov

Sokolský stadion v Třebíči

Nabízíme k pronájmu sokolský stadion na ulici Fügnerova v Třebíči, který se nachází ve středu města v přírodním prostředí. Od centra je 15 minut chůze, od autobusového nádraží rovněž 15 minut a od vlakového 10 minut.

Vhodné pro pořádání rekreačních, sportovních a kulturních akcí.

Areál nabízí nové sociální zařízení a šatny, ohniště, vlastní parkoviště, atletický ovál a možnost pronájmu antukových kurtů.

V případě zájmu a po dohodě může být rovněž otevřen bufet Stadionka.

Podrobnější informace na tel. čísle: +420 603 783 059.

Dle objednaných služeb.

Skákací hrad

Nabízíme k pronájmu skákací hrad vč. vleku na odvoz a dovoz zpět.

Podrobnější informace na tel. čísle: +420 603 783 059.

Cena:

3 000 Kč / den (vč. vleku)