HLEDÁTE POHYBOVOU AKTIVITU PRO SVÉ DÍTĚ?

Mažoretky

Kouzlo mažoretkového sportu si musí najít každý sám, nicméně už dávno není o pochodování "na dechovku". Jedná se plnohodnotný sport, kde se kloubí prvky baletu, gymnastiky a tance. Náš klub Majorettes Sokol Třebíč se nevěnuje pouze mažoretkovému sportu, ale i twirlingu. Existujeme teprve pár let, avšak během naší krátké existence již máme několik úspěchů na našem kontě. Účastníme se Mistroství ČR, EVROPY I SVĚTA. V mažoretkových soutěžích se naše kadetkovské duo probojovalo v roce 2020 až na MS v mažoretkovém sportu v Praze, odkud jsme si odvezli krásné 5. místo . V twirlingu si naše svěřenkyně v roce 2020 odvezla 7. místo z Národního twirlingového poháru. Jako jediní ve městě používáme náčiní pompon, flag, baton.

KDY A KDE S NÁMI MŮŽETE CVIČIT?

Rozvrh aktivity:

Tělocvična ZŠ Benešova

Úterý 16:00 - 17:30 mažoretky (Lucie Pánková)

Čtvrtek 16:00 - 17:30 mažoretky (Lucie Pánková)

NA KOHO SE MŮŽETE PŘÍPADNĚ OBRÁTIT?

Cvičitelé:

Lucie Pánková