Máme nové webové stránky!

30.08.2024

Vážení členové a příznivci naší jednoty,

bezpochyby jste si při vstupu na naše webové stránky všimli výrazné změny v jejich vizuální podobě. Od spuštění našich prvních webovek uplynula již řada let. Mezitím se značně proměnily požadavky uživatelů internetu na vzhled, ale především na jejich funkčnost a přehlednost. Současně se rozrostla nabídka našich aktivit, akcí a služeb. Změnily se rovněž významným způsobem podmínky pro nová členství, evidenci stávající členské základy a úhrady členských a oddílových příspěvků, a to po spuštění nového evidenčního systému Webooker na počátku roku 2022. Z těchto důvodů jsme pro vás připravili novou webovou prezentaci naší jednoty. Přepracovaný web je vytvořen s ohledem na moderní standardy dnešní doby a je plně přístupný z počítačů i mobilních zařízení.

Věříme, že vám bude líbit, lépe se na něm zorientujete a najdete vždy takové informace, které potřebujete. Pokud by vám zde přeci jen něco chybělo, neváhejte nás kontaktovat!

Máte-li chvilku se u nás porozhlédnout, doporučujeme navštívit níže uvedené odkazy.

Jestli chcete zjistit, co je u nás nového, pak přejděte na záložku Aktuality.

Zajímá vás, jak se stát naším členem, klepněte na Členství a úhrada příspěvků.

Hledáte kontakt na členy Výboru naší jednoty, navštivte stránku O nás.

Chcete vědět, jaké sporty nabízíme, najdete je v sekci Sportovní aktivity

Pro přehled o navštivte našich akcích pro celou rodinu klepněte na záložku Akce pro veřejnost.

Máte zájem si pronajmout např. náš rekreační areál, klubovnu či hrad, pak přejděte na Pronájem.

Zajímají vás informace o našem stánku s občerstvením na stadionu, navštivte sekci Stadionka.