CHCETE SE STÁT NAŠÍM ČLENEM?

Členství:

K registraci do aktivit naší tělocvičné jednoty a pro úhrady příspěvků slouží od začátku roku 2022 evidenční systém Webooker, který nahradil předchozí způsob výběru členských a oddílových příspěvků. Současně došlo ke zrušení papírové podoby členských průkazů a známek. Nově je vše řešeno elektronickou formou.

Platba v hotovosti již není možná. Účet pro úhradu příspěvků "po staru" (dle variabilního symbolu) vedený u WSPK, resp. České spořitelny, byl zrušen v průběhu roku 2022. Aktuálně lze platit pouze na účet vedený u Raiffeisenbank dle níže uvedených pokynů. Platby přijaté na jiný bankovní účet budou vráceny.

Členské průkazy je možné získat v případě potřeby po předchozí domluvě u svých cvičitelů či trenérů, příp. je možné je zaslat elektronicky přímo danému členovi. Žádosti zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: evidence.sokol.trebic@seznam.cz.

Děkujeme za pochopení!

NEVÍTE, JAK NA TO?

Návod na registraci
do systému Webooker:

Vytvořit účet mohou jen osoby starší 18 let. V případě osob nezletilých zakládá účet vždy zákonný zástupce (např. rodič).

Doporučujeme registrovat se přes počítač, nikoli pomocí mobilního telefonu.

1. Klikněte na tlačítko ZAREGISTRUJTE SE na horní liště.
  2. Zde si založte Váš uživatelský účet. Své heslo si zapamatujte / uložte pro budoucí práci v systému.
  3. Po vyplnění požadovaných údajů a kliknutí na POKRAČOVAT Vám systém zašle na zadaný e-mail autorizační kód pro ověření Vaší identity.
  4. Zadejte autorizační kód, který Vám přišel na e-mail. Dostanete se tak do systému Webooker a po­kračujte dál v registraci.
  5. V záložce UŽIVATEL zadejte Vaše jméno a příjmení, příp. druhé jméno, adresu v přesném formátu (ulice číslo popisné, PSČ - Při správném zadání se Vám zobrazí nápověda s nabídkou adres.), telefon, občanství, rodné číslo a datum narození. Při správném zadání se Vám zobrazí nápověda s nabídkou adres. Jakmile doplníte veškeré údaje a klikněte na POKRAČOVAT.
  6. Předchozím krokem přejdete na záložku DRUHÝ KONTAKT, který zadávejte pouze v případě Vaší potřeby, a opět klikněte na POKRAČOVAT.
  7. Dostanete se na záložku STUDENTI. Student = Vaše dítě (děti) nebo Vy, pokud chcete navštěvovat některou z aktivit. Přes tlačítko PŘIDAT STUDENTA přidejte postupně jména všech Vašich dětí. Pokud se hlásíte jako cvičenec i Vy (zejm. v případě cvičení rodičů a dětí), vyplňte i své jméno. Děti/studenty lze kdykoli přidávat i odebírat a kontaktní údaje upravovat. Registraci dokončíte stisknutím tlačítka POKRAČOVAT.
  8. Nyní jste zaregistrováni a přihlášeni do systému a můžete přihlásit své dítě (děti) nebo sebe do zvolené aktivity. Registraci do jednotlivých aktivit najdete na horní liště v záložce AKTIVITY nebo stiskem tlačítka NABÍDKA AKTIVIT. Aktivitu si můžete vyfiltrovat v nabídce TYP.
  9. Klikněte na Vámi zvolenou aktivitu a v dalším kroku na tlačítko ZÁPIS DO KURZU. Následně vyberte osobu, kterou chcete do aktivity registrovat, a stiskněte POKRAČOVAT. Máte nárok na slevu? Napište nám to do poznámky na další záložce INFORMACE O STUDENTECH a v tomto případě neplaťte automaticky generovanou výzvu k platbě, která Vám přijde na e-mail! Pokyny k platbě Vám připravíme individuálně a pošleme.
  10. Klikněte opět na tlačítko POKRAČOVAT.
  11. Registraci dokončíte zatrhnutím souhlasů s provozním řádem a obchodními podmínkami a kliknutím na ZAPSAT (mj. souhlasíte se zpracováním osobních údajů a jejich využitím pro potřeby T. J. Sokol Třebíč). Provozní řád a obchodní podmínky si, prosím, pečlivě prostudujte!
  12. Objeví se vyskakovací okno, které vám potvrdí, že zápis do kurzu proběhl úspěšně.
  13. Automaticky se Vám vygeneruje výzva k platbě, kterou obdržíte na e-mail. Také ji naleznete, pokud kliknete v horní liště na své jméno, následně přejdete do OSOBNÍ SEKCE a stisknete MOJE KURZY. Zde vidíte veškeré aktivity, na které jste přihlásili své "studenty". Doklad pro úhradu zobrazíte kliknutím na TLAČÍTKO S ČÁSTKOU, zobrazí se Vám DETAIL POHLEDÁVKY a zvolíte STÁHNOUT DOKLAD. Pokud jste si při registraci do aktivity do poznámky napsali o nárok na slevu, neplaťte tuto automaticky generovanou výzvu k platbě! Pošleme Vám na e-mail novou s připsanou slevou. Na výzvě k platbě budete mít všechny potřebné údaje pro zadání platby. Při platbě vyplňte i variabilní symbol, díky němuž Vaši platbu lehce dohledáme!
  14. Po přijetí platby Vám na e-mail přijde faktura k přijaté platbě – daňový doklad. Ten slouží, společně s výpisem z Vašeho účtu, jako doklad pro pojišťovny a zaměstnavatele. V případě potřeby Vám můžeme rovněž připravit potvrzení o úhradě příspěvků dle požadavku Vaší pojišťovny. V takovém případě nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese: evidence.sokol.trebic@seznam.cz.
  15. Pokud nebude aktivita uhrazena v termínu splatnosti, bude registrace po tomto datu neplatná a místo bude uvolněno dalším zájemcům.
  16. Pokud potřebujete průkaz člena České obce sokolské a členskou známku, můžete si je po úhradě příspěvků vyžádat na e-mailové adrese: evidence.sokol.trebic@seznam.cz.

NA KOHO SE MŮŽETE PŘÍPADNĚ OBRÁTIT?

Kontaktní osoby:

Ing. Lucie Adamová