CO JE U NÁS NOVÉHO?

Aktuality:

Kdy jindy, než na podzim, si pustit draka! A nejlepší občerstvení? Brambory z popela! Přijďte si užít podzimní pohodu :-)

Dne 8. října slavíme Památný den sokolstva, významný den České republiky na památku sokolů, kteří položili své životy v boji za svobodu a demokracii. Pojďme si je společně připomenout zapálením svíček a lampionovým průvodem.

Rádi bychom vás pozvali na blížící se 17. ročník Běhu naděje v Třebíči, který se uskuteční v Tyršových sadech ve čtvrtek 3. 10. 2024. Jedná se charitativní běh, který je spojený s veřejnou sbírkou. Výtěžek bude předán na léčbu dětských onkologických pacientů. Věříme, že tato problematika vám není lhostejná, přijdete si i letos zasportovat, podpořit...

Naše tělocvičná jednota má prvního vyškoleného člena Sokolské stráže! Dne 20. 9. 2024 se jím stal Ondřej Krátký, kterému srdečně blahopřejeme a děkujeme, že věnoval náročné přípravě svůj volný čas.

Tradiční podzimní výlet je již naplánován - letos padla volba na Slavonice. Je to moc krásné město s krásným okolím, tak si výlet určitě nenechte ujít.

Babí léto se už nezadržitelně blíží a s ním i naše tradiční Závody nejen na kolech, které se uskuteční dne 21. 9. 2024 od 14:00 hodin na sokolském stadionu v Třebíči. Připraven bude bohatý doprovodný program! Těšit se můžete například na skákací hrad či trampolíny.